Czym pomalować metalową bramę?

Czym pomalować metalową bramę?
Opublikowano przez Admin

Jeśli chcesz odnowić swoją metalową bramę wjazdową skorzystaj z naszych porad, dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek i będziesz miał gwarancję estetycznego efektu. Do malowania metalowego ogrodzenia wybierz wysokiej jakości farbę chlorokauczukową, która na długie lata zabezpieczy powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Do renowacji i odświeżenia bramy stalowej lub metalowej użyj profesjonalnej farby chlorokauczukowej Nobiles, która charakteryzuje się wysoką elastycznością i odpornością a przy tym jest bardzo łatwa w użyciu – nie rozchlapuje się, łatwo się rozprowadza.

Wydajna farba Nobiles do malowania metalowej bramy

Malowanie metalowego ogrodzenia

Przed rozpoczęciem prac musisz koniecznie dobrze przygotować powierzchnię, którą chcesz pomalować. Pamiętaj, że ogrodzenie czy brama musi być czysta, sucha i odtłuszczona. Tam, gdzie będą pozostałości starej farby, niewyczyszczona rdza lub zabrudzenie nowa powłoka farby będzie pękać i odpryskiwać. Wyczyść zatem dokładnie wszystkie sztachety i elementy ogrodzenia, najlepiej przy użyciu myjki ciśnieniowej i poczekaj aż wyschnie.

Sprawdź kolory FARB PODKŁADOWYCH NOBIKOR»

  1. Malowanie bramy wjazdowej i ogrodzenia najlepiej przeprowadzić w ciepły (ale nie upalny) i suchy dzień. Zdecyduj się na malowanie tylko wówczas, gdy będziesz miał pewność ładnej, bezdeszczowej pogody.
  2. Usuń starą farbę i rdzę za pomocą szlifierki, papieru ściernego lub szpachelki.
  3. Pamiętaj o zmatowieniu powierzchni papierem ściernym, aby zapewnić odpowiednią przyczepność nowej farbie do metalu.
  4. Zagruntuj powierzchnię odpowiednią farbą podkładową.
  5. Wybierz interesujący cię kolor z palety barw farb chlorokauczukowych Nobiles i starannie pomaluj całą powierzchnię, zwracając szczególną uwagę na załamania i zakamarki.

Zobacz dostępne kolory FARB DO OGRODZENIA NOBILES»

Zapisz

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij