Poradnik

Czym pomalować metalową bramę?

Jeśli chcesz odnowić swoją metalową bramę wjazdową skorzystaj z naszych porad, dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek i będziesz miał gwarancję estetycznego efektu. Do malowania metalowego ogrodzenia wybierz wysokiej jakości farbę chlorokauczukową, która na długie lata zabezpieczy powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Opublikowano przez Admin

Zielone farby chlorokauczukowe Nobiles

Wysokiej jakości farby Nobiles dostępne są w szerokiej gamie barw. Jeśli poszukujesz farby do metalu w kolorze zielonym zobacz, jakie odcienie znajdują się w ofercie sklepu eZelazny.

Opublikowano przez Admin

Farby do metalu kolory

Na rynku dostępne są farby do metalu w przeróżnych kolorach, my zaprezentujemy paletę kolorów farby Nobiles chlorokauczuk. To znana na rynku emalia przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych, żeliwnych, a także betonowych.

Opublikowano przez Admin

Jak odnowić metalowe meble ogrodowe farbą Nobiles?

Przed sezonem grillowym dobrze jest przygotować i odnowić metalowe meble ogrodowe. Szczególnie jeśli pojawiła się na nich rdza lub stara farba nieestetycznie odpada. Z naszego poradnika dowiesz się jak krok po kroku pomalować meble farbą Nobiles.

Opublikowano przez Admin

Transport dedykowany w sklepie eZelazny.pl

Jak najbardziej staramy się ułatwić zakupy w naszym sklepie, dlatego przygotowaliśmy specjalne udogodnienie dla naszych klientów z Podkarpacia i Małopolski. Od teraz zamawiając towar na ezelzany.pl będą mogli wybrać dodatkowy sposób dostawy zamówionego towaru – transport dedykowany.

Opublikowano przez Admin

Ogłaszamy wyniki konkursu

Nadszedł oczekiwany czas na wyłonienie zwycięzców konkursu Szukamy idealnej pary odbywającego się na stronie sklepu ezelazny.pl Otrzymaliśmy mnóstwo twórczych wpisów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę. Lista laureatów dostępna tutaj. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Opublikowano przez Admin

Rusza konkurs – zapraszamy na ezelazny.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym na naszym sklepie ezelazny.pl Konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy chcą wykazać się pomysłowością, poczuciem humoru i aktywnością. Konkurs trwa od 1 do 12 września włącznie. Zgłoszenia przyjmujemy tylko w okresie trwania konkursu. Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z zasadami i regulaminem. Przejdź do formularza konkursowego. Na(..)

Opublikowano przez Admin

RUSZA KONKURS – ZAPRASZAMY NA KOTLY-DEFRO.PL

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym na naszym blogu kotly-defro.pl Konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy chcą wykazać się pomysłowością, poczuciem humoru i zręcznością w dodawaniu wpisów. Konkurs trwa od 17 do 31 lipca włącznie. Zgłoszenia przyjmujemy tylko w okresie trwania konkursu.

Opublikowano przez Admin

Jakie są rodzaje farb do metalu

W budownictwie stosuje się różne rodzaje metali, które wymgają użycia odpowiednich farb. Preparaty mają różne właściwości i przeznaczenie, dlatego warto poznać wszystkie dostępne farby do metalu. Sprawdź które chronią przed rdzą, a które służą wyłącznie do dekoracji. Po przeczytaniu poradnika dowiesz się jaką farbę stosować na ocynk, rdzę czy stal nierdzewną.

Opublikowano przez Admin

Jak odnowić metalową balustradę

Balustrada ma widoczne ogniska korozji, stara farba brzydko się złuszcza lub dotychczasowy kolor nie pasuje do nowej elewacji i aktualnych trendów, wystarczy ją pomalować farbą do metalu. Przeczytaj poradnik, a dowiesz się jak odnowić metalową balustradę, jakiej farby użyć.

Opublikowano przez Admin
Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij